1. Arande Sklep
  2. Naszyjniki
  3. Kryształy Piękny Naszyjnik Tanzanite Heart Srebro

Aby dodawać produkty do przechowalni musisz być zalogowany

Kryształy Piękny Naszyjnik Tanzanite Heart Srebro

389,00 zł 389.00
PIĘKNY SREBRNY NASZYJNIK Z ORYGINALNYM KRYSZTAŁEM TANZANITE HEART.

Elegancki i efektowny naszyjnik z ekskluzywnym dużym kryształem. Centralny element z kryształem 27 mm. Kolor: Tanzanite. Wyjątkowa biżuteria o niepowtarzalnej urodzie. Dostępne są kolczyki do kompletu.

Kryształy - 27 mm
Długość naszyjnika - 45 cm (możemy dopasować długość). Długość centralnej zawieszki - 5 cm

Srebrne zapięcie, zdobienia, łańcuszek i łączenia ze srebra próby 925. Próba na zapięciu.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów z oryginalnymi kryształami Swarovskiego dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów firmy Swarovski ®. Crystal Elements ™ - Premium Crystal Brand.

namethyst00.jpg

Certyfikat Arande Crystals 


Otrzymasz w komplecie Certyfikat Autentyczności z hologramem. Nasze kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Swarovskiego tworzonej w Austrii od 1895 roku. Zachwycają od lat blaskiem i najwyższą jakością. Wybierz oryginalność.


Zobacz więcej: Certyfikat Autentyczności


Opinie Klientów

4.333333 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Naszyjniki
  3. Kryształy Piękny Naszyjnik Tanzanite Heart Srebro
Sklep internetowy Arande.pl