1. Arande Sklep
  • Emerald
    Zasługujesz na najlepsze
    WYBIERZ ORYGINALNE

    ORYGINALNA BIŻUTERIA Z CERTYFIKATEM I PIECZĘCIĄ SWAROVSKI


  • Encante

  • Comet

NOWE Swarovski Piękna Bransoletka CRYSTAL WHITENOWE Swarovski Piękna Bransoletka CRYSTAL WHITE...
Cena:189,00 zł
szt.
SWAROVSKI bransoletka NIGHT ANGEL WING SREBROSWAROVSKI bransoletka NIGHT ANGEL WING SREBRO...
Cena:159,00 zł
szt.
SWAROVSKI DUŻY WISIOREK 50MM COMET SREBROSWAROVSKI DUŻY WISIOREK 50MM COMET SREBRO...
Cena:119,00 zł
szt.
Swarovski Piękna Bransoletka BERMUDA BLUE SREBRO Swarovski Piękna Bransoletka BERMUDA BLUE SREBRO ...
Cena:159,00 zł
szt.
SWAROVSKI piękne kolczyki COMET SREBRO UNIKATSWAROVSKI piękne kolczyki COMET SREBRO UNIKAT...
Cena:79,00 zł
szt.
SWAROVSKI SPECIAL kolczyki HELIO AURE SREBROSWAROVSKI SPECIAL kolczyki HELIO AURE SREBRO...
Cena:199,00 zł
szt.
  • nowość
PERŁY SWAROVSKI naszyjnik bransoletka kolczykiPERŁY SWAROVSKI naszyjnik bransoletka kolczyki...
Cena:219,00 zł
szt.
SWAROVSKI Bransoletka CRYSTALLIZED REDSWAROVSKI Bransoletka CRYSTALLIZED RED...
Cena:239,00 zł
szt.
SWAROVSKI KOLCZYKI CRYSTAL MESH CERTYFIKATSWAROVSKI KOLCZYKI CRYSTAL MESH CERTYFIKAT...
Cena:299,00 zł
szt.
SWAROVSKI Komplet Łańcuszek Srebro CERTYFIKATSWAROVSKI Komplet Łańcuszek Srebro CERTYFIKAT...
Cena:108,00 zł
szt.
SWAROVSKI komplet+łańcuszek NIGHT LEAF LONGSWAROVSKI komplet+łańcuszek NIGHT LEAF LONG...
Cena:210,00 zł
szt.
SWAROVSKI ozdobne długie kolczyki BLUE LEAF SREBROSWAROVSKI ozdobne długie kolczyki BLUE LEAF SREBRO...
Cena:119,00 zł
szt.
NOWE SWAROVSKI kolczyki+wisiorek VITRAIL ORCHIDEANOWE SWAROVSKI kolczyki+wisiorek VITRAIL ORCHIDEA...
Cena:159,00 zł
szt.
Komplet SWAROVSKI ŚLUBNY CRYSTAL HELIX SREBROKomplet SWAROVSKI ŚLUBNY CRYSTAL HELIX SREBRO...
Cena:599,00 zł
szt.

Biżuteria SWAROVSKI ® Crystals

Ekskluzywne kolekcje biżuterii z kryształami Swarovskiego w oprawie ze srebra 925 z pokryciem 24-karatowym złotem i różowym złotem. Kryształy Swarovskiego to luksusowa marka, która od wielu lat podbija serca swoim blaskiem, wzbudza emocje i przyciąga wzrok. W sklepie Arande znajdziesz unikatową biżuterię z oryginalnymi kryształami, a także eleganckie wyroby z naturalnych kamieni, pereł oraz korali.

Zobacz więcej...
Naszym celem jest prezentacja najpiękniejszych wyrobów zgodnie z najnowszymi trendami. Wyjątkowe modele, duży wybór i dbałość o każdy szczegół wywołują zainteresowanie i zachwyt wśród Klientów na całym świecie. Dzięki zastosowaniu wyłącznie oryginalnych kryształów powstają prawdziwe klejnoty mieniące się niepowtarzalnym blaskiem. Firma Arande jako jedna z pierwszych na świecie stała się uczestnikiem nowego projektu Swarovskiego przeznaczonego wyłącznie dla certyfikowanych partnerów. Umowa brandingowa stanowi gwarancję jakości i oryginalnego pochodzenia. Prawo do używania Pieczęci Swarovski oznacza, że nasze wyroby spełniają wysokie wymagania według standardów firmy Swarovski.

Wieloletnia partnerska współpraca i udział w międzynarodowych wystawach sprawia, że w naszych projektach widoczne są najnowsze tendencje ze świata mody, a także stosowane są kryształy z limitowanych serii, które zostały wykonane specjalnie dla nas. Oferta biżuterii z ekskluzywnymi kryształami obejmuje kolczyki, bransoletki, wisiorki, komplety, naszyjniki i biżuterię ślubną, którą przygotowujemy również indywidualnie na zamówienie.

Oryginalny SWAROVSKI

 

Ten blask przyciąga wzrok. Kryształy Swarovskiego to niewątpliwy przebój w świecie mody. Od 120 lat mają zastosowanie w jubilerstwie i wielu innych branżach. Podbijają serca miłośniczek na całym świecie. Olśniewają niespotykaną brylancją. Oczarowują rozmaitymi kształtami, kolorami i efektami. Ich doskonały szlif sprawia, że mienią się jak prawdziwie królewskie klejnoty. Nic dziwnego, że zdobią najbardziej wyrafinowane stroje brytyjskiej królowej Elżbiety II. Jeszcze wcześniej upiększały suknie jej prababci. Królowa Wiktoria była jedną z pierwszych klientek Daniela Swarovskiego. Założyciel firmy i genialny wynalazca chciał, żeby luksusowy blask był w zasięgu każdej wielbicielki atrakcyjnych dodatków. Mówił, że diamenty są dla rodzin królewskich, a jego celem jest stworzenie diamentów dla wszystkich kobiet. Ogromna popularność kamieni Swarovskiego spowodowała, że na rynku pojawiło się wiele podróbek. Gwarancja oryginalności jest teraz szczególnie ważna. Warto upewnić się, że otrzymujesz biżuterię z autentycznych kryształów słynnej marki.

Doskonałe piękno.Swarovski Crystals to luksusowa kolekcja niezrównanej jakości kryształów produkowanych przez firmę Swarovski. Bogactwo szlifu odzwierciedla się w licznych refleksach. Wystarczy spojrzeć na oryginalne kryształy pod światło - naturalne lub sztuczne. Precyzyjnie oszlifowane kamienie zaczną się iskrzyć i mienić, przyciągając wzrok przepiękną grą świateł. Technologia tworzenia kryształowych klejnotów opracowywana była od wielu lat i ciągle jest doskonalona. Według międzynarodowych standardów ISO kryształy Swarovskiego zaliczono do ultraczystych. Ich współczynnik załamania coraz bardziej zbliża się do diamentów. To sprawia, że promienie światła załamują się i odbijają w kamieniach Swarovskiego, prezentując wyjątkowe zjawiska optycznych efektów nieosiągalne przez inne kryształy.

Wyjątkowy design.Ten fascynujący blask stał się źródłem inspiracji dla wielu designerów. Wśród nich wyselekcjonowano najlepszych projektantów, którzy używają wyłącznie autentycznych kryształów. Arande jako jedna z pierwszych firm na świecie została partnerem firmy Swarovski w programie brandingowym. Mamy prawo dołączać do naszej biżuterii ekskluzywną Pieczęć Swarovski. Najnowsze zabezpieczenie w postaci etykiety z hologramem i identyfikatorem jest jednocześnie certyfikatem i gwarancją oryginalności kryształów Swarovskiego. Unikatowy numer etykiety można sprawdzić na stronie Swarovskiego. Klienci na całym świecie mogą od razu zweryfikować, czy biżuteria faktycznie pochodzi od oficjalnego partnera firmy Swarovski.

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne.

Ukryj...

 

Sklep internetowy Shoper.pl