1. Arande Sklep
  2. Oryginalne Kryształy
Oryginalne Kryształy

Wszystko o oryginalnych kryształach Arande ®

Oryginalne kryształy podbijają serca od wielu lat na całym świecie. Ale gdzie szukać autentycznych kryształów? Jak się dowiedzieć, że to na pewno oryginał? Czym się różnią oryginalne kryształy od innych?

Nic dziwnego, że macie takie pytania przed zakupem. Każdy z nas chce być pewny, że kupuje oryginalną biżuterię wykonaną z najlepszej jakości materiałów. Któż nie chciałby mieć kryształów tej samej marki, jakie miała na sobie Marilyn Monroe? Nawet wtedy gdy śpiewała, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet. Słynna aktorka dobrze wiedziała, że nie ma sensu wydawać fortuny na diamenty, jeśli są prawdziwe kryształy. Dowiedz się, jak odróżnić oryginał od imitacji.
 
Bransoletka Original Crystals Venue

Bransoletka Original Crystals Mocca Venue

Od kiedy wynaleziona została nowatorska metoda szlifowania, oryginalne kryształy stały się głównym elementem biżuterii wielu designerów na całym świecie. Dlatego sygnowane są jako wybór designerów  od roku 1895. Teraz to już osobna linia Original Crystals przeznaczona specjalnie dla twórców biżuterii. Original Crystals ma też firmowe butiki z własną biżuterią. Są to kryształy tej samej najwyższej jakości jak w kolekcjach Christiana Diora, Jeana Paula Gaultiera, w efektownych kreacjach Victoria's Secrets czy w kolekcji Crystalear. Te same przepiękne oryginalne kryształy znajdziecie w naszej kolekcji Arande: srebrne kolczyki z kolekcji Nawi i bransoletki Venue Made with Original Crystals.
Kolczyki Green Venue Gold
Jeśli kupujecie oryginalną biżuterię z oryginalnymi kryształami, sprawdźcie, czy w zestawie jest certyfikat autentyczności potwierdzający oryginalność kryształów. Taki certyfikat dołączamy do wszystkich wyrobów Made with Original Crystals. Możecie jeszcze sprawdzić, czy jubiler faktycznie współpracuje bezpośrednio z renomowaną kryształową marką. Najlepszym dowodem jest to, że wiele oryginalnych kryształów po raz pierwszy na świecie powstało specjalnie dla naszej firmy Arande. Są to niesamowicie opalizujące migdały Vitrail LightHeliotrope i Bermuda Blue, a także kryształowe liście Blue Leaf i Night Leaf. To jeszcze nie koniec! Z tej samej kolekcji są czerwone migdały z opalizującym efektem Light Siam AB. Zobaczcie: srebrne komplety i srebrne kolczyki w sklepie Arande.

Kolczyki Original Crystals Light Siam Flower
Kolczyki Original Crystals Blue Leaf Senti

A jeśli otrzymaliście prezent? Jak możecie sprawdzić, czy to są oryginalne kryształy Arande? Najlepszym wyznacznikiem jest jakość szlifu. W autentycznych kryształach nie ma bąbelków powietrza czy innych skaz, a wszystkie fasetki, czyli ścianki, łączą się precyzyjnie pod jednym kątem. Zobaczcie, jak w oryginalnych kryształach Arande kąty są precyzyjnie wyszlifowane. Jak to wygląda w imitacji? Tam kąty często się rozjeżdżają i nachodzą na sąsiednie ścianki. Dalej macie wątpliwości? Połóżcie obok biżuterię z prawdziwymi kryształami Arande. Żadna imitacja nie dorówna blaskiem!

Naszyjnik Original Crystals Amethyst Nawi


Kolczyki Original Crystals Nawi Amethyst

Chcecie się przekonać, jak błyszczą oryginalne kryształy? Zobaczcie kolczyki z oryginalnymi kryształami w różnych kolorach, kształtach i wielkościach.

Kolczyki Original Crystals Blue Feel Gold

 

BIŻUTERIA MADE WITH ORIGINAL CRYSTALS

Pragniesz codziennie cieszyć się wyjątkowym pięknem ekskluzywnej biżuterii? Cenisz sobie
niebanalne i oryginalne wyroby okraszone wspaniałymi dodatkami? U nas znajdziesz srebrne pierścionki,
bransoletki, naszyjniki, łańcuszki oraz całe kolekcje drogocennych wyrobów, które ozdobione są
najwspanialszymi oryginalnymi kryształami i perłami Arande. 

Różnorodne kamienie tego renomowanego producenta stanowią idealne uzupełnienie wyrobów
modułowych, ślubnych, a nawet artystycznych. Stawiamy na wyszukane wzornictwo oraz wyjątkowe kształty, dzięki czemu masz możliwość zaopatrzenia się w wyrób niezwykły pod każdym względem. W produkcji stosujemy najlepsze materiały i kreujemy je tak, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oryginalne kryształy oczarują każdą elegancką kobietę.

 


 

Sklep internetowy Arande.pl