1. Arande Sklep
  2. Naszyjniki
  3. Turkus Afrykański Koral Piękny Naszyjnik Srebro

Turkus Afrykański Koral Piękny Naszyjnik Srebro

689,00 zł 689.00
Piękny srebrny naszyjnik z afrykańskimi turkusami i naturalnym koralem. Naturalny turkus afrykański oszlifowane z zachowaniem pierwotnej urody. Połączony z prawdziwym koralem morskim - korzeń koralowca. Koral pięknie oszlifowany, najwyższej jakości, z widocznymi naturalnymi wzorami. Wyjątkowe połączenie. Piękny naszyjnik o wyjątkowej urodzie. Oryginalna biżuteria.
 
TURKUS jest świętym kamieniem Indian. Chroni przed negatywną energią, wzmaga intuicję i chęć życia. Jest to kamień wizji, jasności i jedności. Nastraja do przyjaźni i dobrego nastroju. Strzeże przed złymi czarami. Obdarza pogodą ducha, siłą woli i opanowaniem. W terapii naturalnej turkus jest stosowany do wzmacniania organizmu, zwłaszcza w przypadkach bólów głowy, oczu, dla wzmocnienia serca, płuc i gardła. Ma wzmacniać system odpornościowy i sprzyjać w leczeniu chorób żołądka.
 
  • Długość: ok. 55 cm (możemy dopasować). Wielkość kamieni: ok. 12-14 mm.

Zapięcie i łączenia wykonane ze srebra. Srebro próba 925. Próba na zapięciu.
 
nt00.jpg

nt01.jpg

Opinie Klientów

417 reviews
Prześliczny i dokładnie taki, o jaki prosiłam. Dziękuję! Polecam!    4/ 5stars
Towar jest naprawdę wysokiej jakości i pięknego wyglądu. Okazał się trafionym prezentem dla żony na 34 rocznicę ślubu. Była bardzo zadowolona. Chcę Państwa pochwalić za profesjonalną obsługę i dobrą stronę internetową sklepu. Z pewnością będę ją polecał innym.    4/ 5stars
Potwierdzam, że jest piękny! Świetny zakup i na pewno nie ostatni w Arande.    4/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Naszyjniki
  3. Turkus Afrykański Koral Piękny Naszyjnik Srebro
Sklep internetowy Arande.pl