1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Swarovski Przepiękne Kolczyki Azure Rose Różowe Złoto Srebro
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Newsletter
Waluty

Swarovski Przepiękne Kolczyki Azure Rose Różowe Złoto Srebro

399,00 zł 399.00
Przepiękne kolczyki z kryształami Swarovski: Azure Rose Gold. Oryginalne kolczyki z pięknie błyszczącymi się kryształami Swarovskiego: duży kryształ ozdobiony kryształami Navette. Nowa kolekcja Azure.
 
Kolor: Rose Azure. Odcienie fioletu i różu. Wyłącznie oryginalne kryształy ekskluzywnej firmy Swarovski. W zestawie Certyfikat Autentyczności i Pieczęć Swarovskiego.
 
Najnowsze kolczyki z oryginalnymi kryształami Swarovski. Idealne na prezent. Pokryte różowym złotem. Przepięknie się błyszczą. Do wyboru różne kolory i zapięcia.
 
  • Wielkość kryształów - 14 mm
  • Długość kolczyków - 48 mm

Eleganckie bigle angielskie wykonane z pokrytego różowym złotem srebra 925. Próba na zapięciach. Wyjątkowa ozdobna oprawa wykonana z pozłacanego metalu antyalergicznego. Dostępne są inne kolory: Emerald, Turquoise, Crystal, Aurora.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ SWAROVSKI

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Swarovski z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić na stronie swarovski.com/crystals. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Crystals from Swarovski - Premium Brand of Swarovski. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Crystals from Swarovski ®


Opinie Klientów

4.6437516 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Swarovski Przepiękne Kolczyki Azure Rose Różowe Złoto Srebro
Sklep internetowy Shoper.pl