1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Swarovski Przepiękne Kolczyki Aurora AB Azure Srebro
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Newsletter
Waluty

Swarovski Przepiękne Kolczyki Aurora AB Azure Srebro

299,00 zł 299.00
Przepiękne kolczyki z kryształami Swarovski: Aurora Azure. Oryginalne kolczyki z pięknie błyszczącymi się kryształami Swarovskiego: duży kryształ ozdobiony wianuszkiem kryształów. Nowa kolekcja Azure. Kolor: Aurora (tęczowy opalizujący). Wyłącznie oryginalne kryształy ekskluzywnej firmy Swarovski. W zestawie certyfikat autentyczności i pieczęć Swarovskiego. Najnowsze kolczyki z oryginalnymi kryształami Swarovski. Idealne na prezent. Przepięknie się błyszczą. Do wyboru różne kolory i zapięcia.
 
  • Wielkość kryształów - 14 mm
  • Długość kolczyków - 44 mm

Eleganckie bigle angielskie wykonane ze srebra 925. Próba na zapięciach. Wyjątkowa ozdobna oprawa wykonana z posrebrzanego metalu antyalergicznego. Dostępne są kolory: Rose, Emerald, Turquoise, Crystal, Aurora.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ SWAROVSKI

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Swarovski z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić na stronie swarovski.com/crystals. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Crystals from Swarovski - Premium Brand of Swarovski. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Crystals from Swarovski ®






Opinie Klientów

00 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Swarovski Przepiękne Kolczyki Aurora AB Azure Srebro
Sklep internetowy Shoper.pl