1. Arande Sklep
  2. Pierścionki
  3. SWAROVSKI Pierścionek AURORA Otwarty ZŁOTE SREBRO
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Newsletter
Waluty

SWAROVSKI Pierścionek AURORA Otwarty ZŁOTE SREBRO

189,00 zł 189.00
PIĘKNY PIERŚCIONEK Z ORYGINALNYMI KRYSZTAŁAMI SWAROVSKIEGO NA ZŁOTYM SREBRZE

Oryginalne kryształy Swarovskiego o pięknym szlifie. Kolor Aurora (tęczowy opalizujący). Charakterystyczna gra światła i wyjątkowa brylancja. Piękny prezent. Oprawa wykonana z pokrytego 24-karatowym złotem srebra 925.

Wielkość kryształów - 6 mm

Pierścionek regulowany. Pasuje praktycznie na każdy rozmiar. Prosimy o kontakt - dopasujemy i doradzimy. Na naszych aukcjach dostępne są kolczyki do kompletu.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy Swarovski Seal - pieczęć z unikatowym numerem i hologramem oraz certyfikat Swarovski Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Swarovski Crystals ™ - Premium Brand of Swarovski.

 

Opinie Klientów

53 reviews
Przepiękny pierścionek, bardzo starannie wykonany, wygodny, nie kłuje! - niesamowita technika osadzenia kryształów- wyglądają i to z każdej strony jak kostki, a nie są. Jestem bardzo zadowolona z tego pierścionka jak i 8- miu innych egz Waszej biżuterii, głównie z kryształami aurora borealis ale nawet te pierwsze- siam red. Napewno będą dalsze zamówienia. Polecam firmę ARANDE. Fachowa i miła obsługa, doskonała orientacja we wszystkich oferowanych wyrobach, łatwa płatność, b szybka dostawa za granicę. Biżuteria jest b dobrze opakowana, uszkodzenia w transporcie - niemożliwe. Są dołączone malutkie woreczki z miękkiego złotego materiału do każdego egz biżuterii, jak również certyfikaty oraz kartonik prezentowy o ile ktoś chce zrobić komuś prezent.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Pierścionki
  3. SWAROVSKI Pierścionek AURORA Otwarty ZŁOTE SREBRO
Sklep internetowy Shoper.pl