1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. SWAROVSKI KOLCZYKI UNIKAT SAPPHIRE FLOW LUX SREBRO
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Newsletter
Waluty

SWAROVSKI KOLCZYKI UNIKAT SAPPHIRE FLOW LUX SREBRO

289,00 zł 289.00
UNIKATOWE PRZEPIĘKNE KOLCZYKI Z KRYSZTAŁAMI SWAROVSKIEGO: SAPPHIRE FLOW LUX. Oryginalne kryształy Swarovskiego o wyjątkowym przepięknym szlifie. Osadzone w unikatowych filigranowych zdobieniach. Kryształy w kolorze Sapphire (granatowy szafirowy). Przepiękne wyjątkowe kolczyki o niepowtarzalnej urodzie. Dołączamy Certyfikat Autentyczności oraz Pieczęć Swarovski. Idealna biżuteria na ślub i wyjątkowe okazje. Zapraszamy!
 
  • Wielkość filigranowych ozdób z kryształami - 20 mm
  • Długość kolczyków - 35 mm

Eleganckie srebrne bigle wykonane ze srebra próby 925. Próba wybita na zapięciu. Filigranowe zdobienia wykonane z posrebrzanego antyalergicznego metalu. Możemy wymienić na klipsy lub bigle otwarte. Zapraszamy serdecznie! Dostępne są naszyjniki i bransoletki do kompletu.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ SWAROVSKI

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Swarovski z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić na stronie swarovski.com/crystals. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Crystals from Swarovski - Premium Brand of Swarovski. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Crystals from Swarovski ®


Produkty powiązane

Opinie Klientów

45 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. SWAROVSKI KOLCZYKI UNIKAT SAPPHIRE FLOW LUX SREBRO
Sklep internetowy Shoper.pl