1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Promocja Kryształy Piękne Kolczyki Aurora Srebro

Promocja Kryształy Piękne Kolczyki Aurora Srebro

210,00 zł 210.00
Srebrne kolczyki z oryginalnych kryształów z ekskluzywnej kolekcji. Oryginalne kryształy w pięknym opalizującym kolorze: Aurora Borealis. Kryształy mienią się kolorami tęczy. Piękna biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.

Kryształy - 18 mm
Długość kolczyków - 32 mm

Eleganckie bigle angielskie i zawieszka wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

ksc00.jpg

Opinie Klientów

4.2512 reviews
Wszystko w porządku. Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam    4.25/ 5stars
Super, gorąco polecam.    4.25/ 5stars
Rewelacyjna współpraca. Polecam sklep. Pozdrawiam    4.25/ 5stars
Rewelacyjna biżuteria, bardzo szybka przesyłka. Polecam    4.25/ 5stars
kolczyki cudowne,szybka realizacja zamówienia.Polecam sklep,pozdrawiam i dziękuję    4.25/ 5stars
Kolczyki przepiękne, tylko że poprosiłam w odcieniu Blue Aurora bo mam w tym kolorze zawieszkę też z tego sklepu . Jestem bardzo zadowolona, kontakt ze sprzedawcą świetny moja prośba wysłuchana, sklep na najwyższym poziomie, z całego serca polecam. Uwielbiam i dziękuję.    4.25/ 5stars
Kolejny zakup bardzo udany Obsługa b .rzetelna przyjazna frontem do klienta otwarta na indywidualnepotrzeby SUPER    4.25/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Promocja Kryształy Piękne Kolczyki Aurora Srebro
Sklep internetowy Arande.pl