1. Arande Sklep
  2. Naszyjniki
  3. Perły Kryształy Naszyjnik Złote Srebro Certyfikat

Perły Kryształy Naszyjnik Złote Srebro Certyfikat

629,00 zł 629.00
Piękny naszyjnik z oryginalnych pereł kryształowych na złotym srebrze.
 
Naszyjnik z dużych pereł w kolorach Creme i Night Blue. Połączony z oryginalnym kryształem 10 mm w kolorze Crystal. Perłowy blask, wszystkie perły są idealnie równe i okrągłe. Oryginalna biżuteria o wyjątkowej urodzie. Dołączony certyfikat autentyczności z hologramem. Idealny pomysł na prezent. Dostępne są inne kolory pereł i kryształów.

Wielkość pereł: 10 mm
Długość naszyjnika: ok. 70 cm (możemy dopasować długość)

Zapięcie i łączenia wykonane w całości z pokrytego 24-karatowym złotem srebra próby 925. Próba na zapięciu. Do kompletu mamy bransoletkę i kolczyki.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

np00.jpg

np01.jpg

Opinie Klientów

4.812 reviews
Jestem stałą klientką . Wyroby przepiękne z certyfikatem . Dostawa terminowa i pięknie pakowana . Prima .    4.8/ 5stars
kupiłam perły są przepiękne wyglądają zjawiskowe te perły są jak prawdziwe bielutkie perłowecudowene polecam szukam jeszcze branzoletki takiej samej cudownej    4.8/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Naszyjniki
  3. Perły Kryształy Naszyjnik Złote Srebro Certyfikat
Sklep internetowy Arande.pl