1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Nowość Kryształy Piękny Komplet Night Trio Złote Srebro

Nowość Kryształy Piękny Komplet Night Trio Złote Srebro

249,00 zł 249.00
Piękne kolczyki i wisiorek z oryginalnymi kryształami na złotym srebrze: Night Trio.

Oryginalne kryształy pięknie oszlifowane w kształcie trójkątów z wyjątkową brylancją. Kolor: Silver Night, nadający kryształom efekty świetlne przypominające blask gwiazd na nocnym niebie.

Wielkość kryształów: 16 mm
Długość: ok. 26 mm

Złote srebro z kryształami. Eleganckie bigle z automatycznym zapięciem wykonane ze srebra 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Próba na zapięciu.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.

 Opinie Klientów

52 reviews
Cud, miód i orzeszki ;) Jak mawiał klasyk: "I'll be back"    5/ 5stars
Komplet piękny, na żywo jeszcze ładniejszy. Polecam tę stronę-biżuteria i firma BARDZO profesjonalna. Dostawa ekspresowa. Mam tylko nadzieję, że to złote srebro będzie bardzo długo tak ładne, jak zaraz po zakupie.    5/ 5stars
Na kolejne urodziny MAM!!! Jest śliczny!!!    5/ 5stars
dzisiaj otrzymałam od Państwa zamówioną przesyłkę- bardzo dziękuję. Wszystko dotarło w należytym stanie, biżuteria bardzo mi się podoba, opakowanie dołączone do ozdób też ma swój smak, jest ładne i estetycznie wykonane. Pozdrawiam serdecznie.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Nowość Kryształy Piękny Komplet Night Trio Złote Srebro
Sklep internetowy Arande.pl