1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Nowe Swarovski Piękne Kolczyki Fuchsia Feel Gold
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Newsletter
Waluty

Nowe Swarovski Piękne Kolczyki Fuchsia Feel Gold

249,00 zł 249.00
Piękne kolczyki z najnowszych kryształów Swarovskiego z ekskluzywnej kolekcji: Fuchsia Feel Gold. Premiera światowa! Oryginalne kryształy Swarovskiego wykonane specjalnie dla nas już teraz w unikatowej kolekcji firmy Swarovski! Ekskluzywne kryształowe migdały z unikatowym kolorem Fuchsia Blue, nadającym kryształom opalizujące barwy fioletu, różu i błękitu. Piękna biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 53 mm

Eleganckie bigle angielskie i zawieszka wykonane z pokrytego 24-karatowym złotem solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Bezpłatnie wymieniamy na bigle otwarte lub klipsy. Filigranowe ozdoby wysadzane kryształami Swarovskiego wykonane z pozłacanego antyalergicznego metalu bez zawartości niklu. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Swarovski Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną na całym świecie firmę Swarovski.

 

kfzl00.jpg

Produkty powiązane

Opinie Klientów

00 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Nowe Swarovski Piękne Kolczyki Fuchsia Feel Gold
Sklep internetowy Shoper.pl