1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Nowe! Kryształy Kolczyki Baroque Blue Srebro

Nowe! Kryształy Kolczyki Baroque Blue Srebro

269,00 zł 269.00
Srebrne kolczyki z najnowszych oryginalnych kryształów z ekskluzywnej kolekcji: Baroque Blue Nowość na skalę światową. Tylko u nas! Oryginalne kryształy wykonane specjalnie dla nas już teraz w unikatowej kolekcji! Ekskluzywne duże kryształy Baroque z unikatowym kolorem Bermuda Blue, nadającym kryształom efekty świetlne przypominające barwy błękitnej laguny. Wyjątkowa biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 44 mm

Eleganckie bigle angielskie i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

kbb01.jpg

kbb00.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
Rewelacyjny sprzedawca, wzór do naśladowania dla innych sprzedawców- błyskawiczna realizacja i wysyłka, świetny kontakt, kolczyki zamówiłam we wtorek, w środę nowe świecidełka miałam już w domu- POLECAM, POLECAM POLECAM:)    5/ 5stars
Wszystkie produkty zgodnie z zamówieniem, szybka przesyłka, gorąco polecam    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Nowe! Kryształy Kolczyki Baroque Blue Srebro
Sklep internetowy Arande.pl