1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Najnowsze Swarovski Kolczyki Blue Comet Srebro
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Newsletter
Waluty

Najnowsze Swarovski Kolczyki Blue Comet Srebro

159,00 zł 159.00
Premiera! Najnowsze okazałe kryształy Swarovskiego z pięknym opalizującym efektem Blue Comet. Wykonane przez Swarovskispecjalnie dla nas. Piękny granatowy kolor z unikatowym efektem nadającym kryształom piękną głębię.

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 37 mm

Eleganckie bigle angielskie i zawieszka wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Bezpłatnie wymieniamy na bigle otwarte lub klipsy. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Swarovski Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną na całym świecie firmę Swarovski.

 

kc00.jpg

kc01.jpg

kc02.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
100% pozytyw. Błyskawiczny kontakt, w pełni profesjonalna obsługa. Kolczyki przepiękne z certyfikatem i pięknie zapakowane. Polecam kupującym. Warto:)    5/ 5stars
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Profesjonalnie i błyskawicznie. Bardzo miły i sympatyczny kontakt. SERDECZNIE POLECAM I ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY Z TYM SKLEPEM    5/ 5stars
KOLCZYKI PIEKNE ,SYMPATYCZNA OBSLUGA    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Najnowsze Swarovski Kolczyki Blue Comet Srebro
Sklep internetowy Shoper.pl