1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Najnowsze Kryształy Kolczyki Blue Comet Srebro

Najnowsze Kryształy Kolczyki Blue Comet Srebro

239,00 zł 239.00
Premiera! Najnowsze okazałe oryginalne kryształy z pięknym opalizującym efektem Blue Comet. Wykonane w ekskluzywnej kolekcji specjalnie dla nas. Piękny granatowy kolor z unikatowym efektem nadającym kryształom piękną głębię.

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 37 mm

Eleganckie bigle angielskie i zawieszka wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

kc00.jpg

kc01.jpg

kc02.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
100% pozytyw. Błyskawiczny kontakt, w pełni profesjonalna obsługa. Kolczyki przepiękne z certyfikatem i pięknie zapakowane. Polecam kupującym. Warto:)    5/ 5stars
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Profesjonalnie i błyskawicznie. Bardzo miły i sympatyczny kontakt. SERDECZNIE POLECAM I ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY Z TYM SKLEPEM    5/ 5stars
KOLCZYKI PIEKNE ,SYMPATYCZNA OBSLUGA    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Najnowsze Kryształy Kolczyki Blue Comet Srebro
Sklep internetowy Arande.pl