1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. NOWE! Kryształy kolczyki BAROQUE BLUE SREBRO
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Bestsellery
Newsletter
Waluty

NOWE! Kryształy kolczyki BAROQUE BLUE SREBRO

219,00 zł 219.00
Szybka wysyłka: 24 godz.
Kod produktu: 1879671380
Ocena: 5 (Ilość ocen: 1)
Srebrne kolczyki z najnowszych oryginalnych kryształów z ekskluzywnej kolekcji: Baroque Blue Nowość na skalę światową. Tylko u nas! Oryginalne kryształy wykonane specjalnie dla nas już teraz w unikatowej kolekcji! Ekskluzywne duże kryształy Baroque z unikatowym kolorem Bermuda Blue, nadającym kryształom efekty świetlne przypominające barwy błękitnej laguny. Wyjątkowa biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 44 mm

Eleganckie bigle angielskie i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Bezpłatnie wymieniamy na bigle otwarte lub klipsy.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

kbb01.jpg

kbb00.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
Rewelacyjny sprzedawca, wzór do naśladowania dla innych sprzedawców- błyskawiczna realizacja i wysyłka, świetny kontakt, kolczyki zamówiłam we wtorek, w środę nowe świecidełka miałam już w domu- POLECAM, POLECAM POLECAM:)    5/ 5stars
Wszystkie produkty zgodnie z zamówieniem, szybka przesyłka, gorąco polecam    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. NOWE! Kryształy kolczyki BAROQUE BLUE SREBRO
Sklep internetowy Shoper.pl