1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. NEW Kryształy piękne kolczyki wisiorek FIOLETOWE
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Bestsellery
Newsletter
Waluty

NEW Kryształy piękne kolczyki wisiorek FIOLETOWE

789,00 zł 789.00
Szybka wysyłka: 24 godz.
Kod produktu: 2123934733
Ocena: 5 (Ilość ocen: 1)
Piękne długie kolczyki i wisiorek z oryginalnymi kryształami na srebrze. Oryginalne duże kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem w fioletowych odcieniach. Ekskluzywne duże kryształowe migdały z naniesionym hologramem autentyczności. Piękna biżuteria na każdą okazję. W komplecie srebrne kolczyki i wisiorek.

Wielkość kryształów - 28-18 mm
Długość kolczyków - 71 mm

Eleganckie bigle angielskie i ozdobne łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Bezpłatnie wymieniamy na bigle otwarte lub klipsy. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

krsam00.jpg

krsam01.jpg

krsam02.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. NEW Kryształy piękne kolczyki wisiorek FIOLETOWE
Sklep internetowy Shoper.pl