1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Komplet+Łańcuszek Silver Night Helios

Kryształy Komplet+Łańcuszek Silver Night Helios

479,00 zł 479.00
Srebrne kolczyki i wisiorek z oryginalnych kryształów z ekskluzywnej kolekcji: Silver Night Helios. Ekskluzywne kryształy z najnowszym kolorem Silver Night, nadającym kryształom efekty świetlne przypominające blask gwiazd na nocnym niebie. Piękna biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby. W komplecie srebrne kolczyki, wisiorek oraz srebrny lańcuszek ze srebra próby 925, długośći ok. 45 cm.
 
  • Wielkość kryształów - 20 mm
  • Długość kolczyków - 34 mm
  • Długość łańcuszka - 45 cm

Eleganckie bigle angielskie i zawieszka wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals
sealb.png
khl00.jpg

khl01.jpg

Opinie Klientów

52 reviews
Dziękuję za błyskawiczną przesyłkę i super towar! POLECAM i pozdrawiam    5/ 5stars
Transakcja przebiegła wzorowo. Sprawnie i Solidnie.Towar w zgodny z opisem... POLECAM !!! Zasłużony POZYTYW !!!    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Komplet+Łańcuszek Silver Night Helios
Sklep internetowy Arande.pl