1. Arande Sklep
  2. Wisiorki
  3. Kryształy Special Wisiorek Volcano Heart Aure Srebro

Kryształy Special Wisiorek Volcano Heart Aure Srebro

369,00 zł 369.00
Przepiękny unikatowy wisiorek z dużym oryginalnym kryształem: Volcano Heart Aure.

Duży krystał Volcano Heart renomowanej firmy kryształowej. Kryształy z limitowanej serii. Kolor: Volcano (opalizujący granat z fioletem i złocistym kolorem) Nadzwyczajnego uroku i blasku dodają stylowe  ozdoby z ażurowym ornamentem.

Unikatowa biżuteria w najnowszej kolekcji Aure zainspirowanej naszą biżuterią na międzynarodowej wystawie kryształowej World Jewelry Facets. 

Wielkość kryształów: 28 mm
Długość wisiorka: 33 mm

Srebrna zawieszka i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Próba na zapięciach. Ozdobne kokardki wykonane z posrebrzanego metalu bez zawartości niklu i wysadzone cyrkoniami.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.Opinie Klientów

51 reviews
Serdecznie polecam. Wyrób bardzo się spodobał. Na uznanie zasługuje fakt błyskawicznej dostawy! Po za tym jestem zaskoczony przemiłą obsługa i chęcią pomocy sprzedającego. Sposób zapakowania to mistrzostwo! W paczce eleganckie dodatki do przekazania jako prezent. Porządna firma, jeszcze raz polecam.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Wisiorki
  3. Kryształy Special Wisiorek Volcano Heart Aure Srebro
Sklep internetowy Arande.pl