1. Arande Sklep
  2. Pierścionki
  3. Kryształy Special Pierścionek Turquoise Encante Srebro

Kryształy Special Pierścionek Turquoise Encante Srebro

529,00 zł 529.00
Przepiękny unikatowy pierścionek z dużym oryginalnym kryształem Turquoise Encante w okazałej srebrnej oprawie z cyrkoniami.

Wykonany z cyrkonii i dużego kryształu renomowanej firmy kryształowej w kolorze Light Turquoise Comet (turkusowy). Przepiękny efekt nadający kryształom głębię barwy. Kryształy z limitowanej kolekcji wykonane specjalnie dla nas. Nadzwyczajnego uroku i blasku dodają stylowe srebrne ozdoby wysadzane cyrkoniami. Unikatowa biżuteria w najnowszej kolekcji Encante!

Wielkość kryształu - 22 mm

Srebrna okazała oprawa, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Próba na pierścionku. Dostępne są wszystkie rozmiary od 10 do 20. Pozostałe rozmiary na zamówienie. Dostępne też są inne kolory kryształów.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.


Opinie Klientów

4.5894819 reviews
Pierścionek przepiękny. Jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze coś zamówię . Polecam.    4.58948/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Pierścionki
  3. Kryształy Special Pierścionek Turquoise Encante Srebro
Sklep internetowy Arande.pl