1. Arande Sklep
  2. Kolekcje
  3. Naszyjniki Gwiazd
  4. Kryształy Sensation Kolczyki Gwiazd Złote Srebro

Kryształy Sensation Kolczyki Gwiazd Złote Srebro

169,00 zł 169.00
Piękne kolczyki z kryształami na złotym srebrze: SENSATION GOLD.

Ozdobne pierścienie wysadzane oryginalnymi kryształami o wyjątkowej brylancji i charakterystycznym szlifie. Dostępne są wisiorek i łańcuszek do kompletu w naszym sklepie.

Długość kolczyków 28 mm

Złote srebro. Eleganckie bigle angielskie wykonane z pokrytego 24-karatowym złotem srebra 925. Próba na zapięciu. Koła wysadzane oryginalnymi kryształami wykonane z pozłacanego metalu bez niklu.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals
sealb.png

 

ksrgg00.jpg

Opinie Klientów

4.8199 reviews
Dzisiaj dostałem zamówione dwa dni temu kolczyki. Ma to być urodzinowy prezent dla Bożeny, wypadające na początku maja. Wolałem mieć tę sprawę już za sobą. Dostałem przesyłkę, rozpakowałem ją i; zaniemówiłem. Zdjęcie reklamowe nijak nie oddaje piękna kolczyków w realu. To już drugi mój zakup dla Bożeny w ARANDE, pierwszy to bransoletka z jaspisu pejzażowego - strzał w dziesiątkę i drugi to właśnie te kolczyki, i tu również pudła nie będzie. Dziękuje Państwu za profesjonalizm, doskonałe wzornictwo, świetna obsługę i rozwiązywanie moich problemów z tematu, co podarować na prezent. Leszek.    4.81/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolekcje
  3. Naszyjniki Gwiazd
  4. Kryształy Sensation Kolczyki Gwiazd Złote Srebro
Sklep internetowy Arande.pl