1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Przepiękne Kolczyki Azure Green Złote Srebro

Kryształy Przepiękne Kolczyki Azure Green Złote Srebro

579,00 zł 579.00
Przepiękne kolczyki z oryginalnymi kryształami: Azure Green Gold. Oryginalne kolczyki z pięknie błyszczącymi się kryształami: duży kryształ w ozdobnej oprawie z mniejszymi kryształami Navette. Nowa kolekcja Azure.
 
Kolor: Azure Green. Odcienie zieleni i niebieskiego z fioletem. Wyłącznie oryginalne kryształy z ekskluzywnej kolekcji. W zestawie Certyfikat Autentyczności i Pieczęć Arande.
 
Najnowsze kolczyki z oryginalnymi kryształami. Idealne na prezent. Pokryte 24K. złotem. Przepięknie się błyszczą. Do wyboru różne kolory i zapięcia.
 
  • Wielkość kryształów - 14 mm
  • Długość kolczyków - 48 mm

Eleganckie bigle angielskie wykonane z pokrytego różowym złotem srebra 925. Próba na zapięciach. Wyjątkowa ozdobna oprawa wykonana z pozłacanego metalu antyalergicznego. Dostępne są inne kolory: Emerald, Turquoise, Crystal, Aurora.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals


Opinie Klientów

4.7954753 reviews
Są przepiękne, serdecznie polecam    4.79547/ 5stars
Efektowne, przepiękne kolczyki. Polecam    4.79547/ 5stars
Sprzedawca na 100 % rzetelny, kontaktowy, bezproblemowy.    4.79547/ 5stars
Kolczyki nieprawdopodobnie piękne, jestem oczarowana, uwielbiam być wystrojona w takie cudeńka. mienią się bajecznie .Polecam!    4.79547/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Przepiękne Kolczyki Azure Green Złote Srebro
Sklep internetowy Arande.pl