1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Przepiękne Kolczyki Azure Emerald Gold

Kryształy Przepiękne Kolczyki Azure Emerald Gold

579,00 zł 579.00
Przepiękne kolczyki z oryginalnymi kryształami: Emerald Azure Rose Gold. Oryginalne kolczyki z pięknie błyszczącymi się kryształami: duży kryształ ozdobiony wianuszkiem kryształów. Nowa kolekcja Azure. Kolor: Emerald (szmaragdowy zielony). Wyłącznie oryginalne kryształy z ekskluzywnej kolekcji. W zestawie certyfikat autentyczności i pieczęć Arande.Najnowsze kolczyki z oryginalnymi kryształami. Idealne na prezent. Pokryte 24-karatowym złotem. Przepięknie się błyszczą. Do wyboru różne kolory i zapięcia.
 
  • Wielkość kryształów - 14 mm
  • Długość kolczyków - 48 mm

Eleganckie bigle angielskie wykonane z pokrytego 24-karatowym złotem srebra 925. Próba na zapięciach. Wyjątkowa ozdobna oprawa wykonana z pozłacanego metalu antyalergicznego. Dostępne są kolory: Rose, Emerald, Turquoise, Crystal, Aurora.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals


Opinie Klientów

4.8648 reviews
Wszystko odbyło się w sprawnie bez problemów, szybka przesyłka, kolczyki piękne    4.86/ 5stars
Przepiękne kolczyki kupiłam je na święta, ale noszę je też na co dzień do pracy. Cudownie kryształki mienią się się w słońcu i sztucznym świetle. Z całego serca polecam zakup 10/10    4.86/ 5stars
Polecam. kolczyki piękne    4.86/ 5stars
Biżuteria przepiękna, szybka wysyłka, starannie zapakowane. Dziękuję również za dołączony prezent!!!    4.86/ 5stars
Właśnie otrzymałam paczuszkę. Wszystko pięknie zapakowane. Kolczyki zgodne z opisem. Po założeniu wydają mi się odrobinę przesadnie wielkie, ale to oczywiście kwestia gustu. Jakość wykonania piękna, chyba zamówię kolejne nieco mniejsze a te będą na szczególne okazję :)    4.86/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Przepiękne Kolczyki Azure Emerald Gold
Sklep internetowy Arande.pl