1. Arande Sklep
  2. Pierścionki
  3. Kryształy Pierścionek Aurora Otwarty Złote Srebro

Kryształy Pierścionek Aurora Otwarty Złote Srebro

249,00 zł 249.00
PIĘKNY PIERŚCIONEK Z ORYGINALNYMI KRYSZTAŁAMI NA ZŁOTYM SREBRZE

Oryginalne kryształy o pięknym szlifie. Kolor Aurora (tęczowy opalizujący). Charakterystyczna gra światła i wyjątkowa brylancja. Piękny prezent. Oprawa wykonana z pokrytego 24-karatowym złotem srebra 925.

Wielkość kryształów - 6 mm

Pierścionek regulowany. Pasuje praktycznie na każdy rozmiar. Prosimy o kontakt - dopasujemy i doradzimy. Na naszych aukcjach dostępne są kolczyki do kompletu.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy Arande Seal - pieczęć z unikatowym numerem i hologramem oraz certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.

 

Produkty powiązane

Opinie Klientów

53 reviews
Przepiękny pierścionek, bardzo starannie wykonany, wygodny, nie kłuje! - niesamowita technika osadzenia kryształów- wyglądają i to z każdej strony jak kostki, a nie są. Jestem bardzo zadowolona z tego pierścionka jak i 8- miu innych egz Waszej biżuterii, głównie z kryształami aurora borealis ale nawet te pierwsze- siam red. Napewno będą dalsze zamówienia. Polecam firmę ARANDE. Fachowa i miła obsługa, doskonała orientacja we wszystkich oferowanych wyrobach, łatwa płatność, b szybka dostawa za granicę. Biżuteria jest b dobrze opakowana, uszkodzenia w transporcie - niemożliwe. Są dołączone malutkie woreczki z miękkiego złotego materiału do każdego egz biżuterii, jak również certyfikaty oraz kartonik prezentowy o ile ktoś chce zrobić komuś prezent.    5/ 5stars
Pierścionek przecudny, kryształki mienią się w świetle różnymi kolorami. Piękne opakowanie, szybka dostawa. Na pewno będę polecać ten sklep i sama do niego wracać. Szczerze polecam.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Pierścionki
  3. Kryształy Pierścionek Aurora Otwarty Złote Srebro
Sklep internetowy Arande.pl