1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Piękne Klipsy Vitrail Fuchsia Gold

Kryształy Piękne Klipsy Vitrail Fuchsia Gold

369,00 zł 369.00
Unikatowe pozłacane klipsy z kryształami: VITRAIL FUCHSIA GOLD. Oryginalne kryształy o wyjątkowym przepięknym szlifie. Unikatowe połączenia kształtu Barok i opalizującego efektu Vitrail Medium. Kryształy pięknie opalizują m.in. odcieniami zieleni. Łączone z kryształami Olivine i ozdobnymi srebrnymi kulami. Dodatkowo zdobienia z pozłacanego srebra i oryginalne kryształy w kolorze Fuchsia. Piękne klipsy o oryginalnej urodzie.
 
  • Wielkość kryształów - 22 mm
  • Długość kolczyków - 55 mm

Pozłacane klipsy wykonane z pozłacanego mosiądzu. Zdobienia i łączenia wykonane z pokrytego 24-karatowym złotem srebra próby 925. Próba na zapięciu. Możemy wymienić na bigle angielskie, otwarte lub sztyfty. W naszej kolekcji dostępne są również komplety z wisiorkiem, a także kolczyki Vitrail Amethyst w kolorach fioletu i różu. Zapraszamy!
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals
sealb.png
klvm00.jpg

klvm01.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Piękne Klipsy Vitrail Fuchsia Gold
Sklep internetowy Arande.pl