1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Komplet Złote Srebro Certyfikat 22Rb

Kryształy Komplet Złote Srebro Certyfikat 22Rb

379,00 zł 379.00
Piękny komplet z oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy pięknie oszlifowane z wyjątkową brylancją. Kolor: Ruby. Kryształy o pięknym ocieniu i wspaniałej brylancji. Piękny komplet o oryginalnej urodzie.
 
  • Wielkość kryształów - 22 mm
  • Długość kolczyków - 37 mm

Eleganckie pozłacane bigle angielskie i zawieszka wykonane z solidnego srebra 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Możemy wymienić na inne srebrne bigle lub posrebrzane klipsy.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals
sealb.png
kmprb2201.jpg

kmprb2202.jpg

kmprb2203.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
Bardzo piękna biżuteria, ślicznie wykonana. Obsługa bardzo mila, profesjonalna. Do tej pory, jako emerytka, myślałam, że ceny biżuterii Swarovskiego nie są dla mnie dostępne. A teraz za niezbyt wysoką cenę mam piękna biżuterię. Bardzo dziękuję. Na pewno będę stałą klientką i będę polecała koleżankom. Życzę firmie miłych Świąt. Anna Paluchowska    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Komplet Złote Srebro Certyfikat 22Rb
Sklep internetowy Arande.pl