1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Komplet Łańcuszek Złote Srebro Aurora

Kryształy Komplet Łańcuszek Złote Srebro Aurora

459,00 zł 459.00
Piękne kolczyki i wisiorek z dużych oryginalnych kryształów na złotym srebrze. Do wyboru 11 kolorów! Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor na zdjęciach: Aurora Borealis. Kryształy pięknie opalizują kolorami tęczy. Piękne kolczyki i wisiorek o oryginalnej urodzie. Do kompletu dołączony jest pozłacany srebrny łańcuszek 45 cm i certyfikat autentyczności. Zapraszamy!
  • Wielkość kryształów - 22mm
  • Długość kolczyków - 37 mm

Kryształy zawieszone na pięknych pozłacanych srebrnych biglach. Piękne bigle angielskie wykonane z solidnego srebra 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Możemy wymienić na inne bigle.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDE

Dołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. 
Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych Klientów

Exclusively crafted with Original Crystals
sealb.png


Opinie Klientów

52 reviews
Towar pierwsza klasa. Ekspresowa dostawa.    5/ 5stars
Komplet piękny, na żywo jeszcze ładniejszy. Wspaniale lśni. Pomimo dość dużego rozmiaru, nie jest ciężki. Noszenie go to sama przyjemność. Polecam tę stronę-biżuteria i firma BARDZO profesjonalna.Dostawa ekspresowa. Wspaniały prezent dla kogoś lub dla własnej przyjemności. Mam tylko nadzieję, że to złote srebro będzie bardzo długo tak ładne, jak zaraz po zakupie.    5/ 5stars
Komplet dobrze wykonany, choć noszony na szyi i/lub na uszach mienią się kolorami innymi niż podanymi na zdjęciu. Cały komplet zmienia brylancję w zależności od podłoża na którym są. Na jasnym tle wyglądają j.w. ale na czarnym tle bądź na uszach mienią się kolorami żółci, pomarańczu przechodząc w lekką czerwień w środkowej części kolczyków i/lub zawieszki a na brzegach są przeźroczyste. Mimo to polecam, to nie pierwsze moje zakupy i na pewno nie ostatnie.    5/ 5stars
Kupuję ponownie i ponownie cudo,piękne,śliczne,pozdrawiam i dziękuję!!!    5/ 5stars
Wszystko ok, polecam    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Komplet Łańcuszek Złote Srebro Aurora
Sklep internetowy Arande.pl