1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Kolczyki+Wisiorek Vitrail Medium Srebro

Kryształy Kolczyki+Wisiorek Vitrail Medium Srebro

329,00 zł 329.00
Srebrne kolczyki i wisiorek z oryginalnymi kryształami: Vitrail Medium.
Oryginalne kryształy z limitowanej kolekcji.
Ekskluzywne duże kryształy z unikatowym efektem Vitrail Medium. Wyjątkowa biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.
W komplecie są srebrne kolczyki i wisiorek.
 
Wielkość kryształów: 22 mm. Długość kolczyków: 37 mm.

Eleganckie bigle angielskie wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Brand Crystal Elements.

 Opinie Klientów

51 reviews
Komplet prześliczny, dokładnie taki jak na zdjęciu. Zakupiłam jeszcze łańcuszek 45 cm-też bardzo ładny. Do tego niespodzianką była ozdobna torebka prezentowa i woreczki do przechowywania. A to właśnie będzie sprezentowane! Super! Szybka dostawa. Na pewno wrócę tu jeszcze. Pozdrawiam.    5/ 5stars
Jestem bardzo zadowolona z biżuteri jest piękna twarzowa na Wiosnę Lato w sam raz polecam wszystkim paniom Biżuteria zakupioną to prawdziwe cudeienka pozdrawiamy bardzo serdecznie Danusia z mężem    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Kryształy Kolczyki+Wisiorek Vitrail Medium Srebro
Sklep internetowy Arande.pl