1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Kolczyki Helio Różowe Złoto Srebro

Kryształy Kolczyki Helio Różowe Złoto Srebro

259,00 zł 259.00
PIĘKNE KOLCZYKI Z ORYGINALNYMI KRYSZTAŁAMI NA SREBRZE Z RÓŻOWYM ZŁOTEM.

Oryginalne kryształy Baroque z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Heliotrope. Kryształy wykonane specjalnie dla nas. Pięknie się mienią w kolorach granatu i fioletu. Piękne kolczyki o oryginalnej urodzie. Dostępne są inne kolory. Zapraszamy!

Kryształy - 22 mm
Kolczyki - 32 mm

Nowość: różowe złoto z kryształami. Idealne modne połączenie. Srebro pokryte trwale różowym złotem. Srebrne bigle wykonane z solidnego srebra 925. Próba na zapięciu.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Crystal Elements ™ - Premium Crystal Brand.

krbh00.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
bardzo ładne    5/ 5stars
Prześliczne kolczyki. Kupiłam mamie na prezent i jest bardzo zadowolona. Super kolor, błyszczą się pięknie w słońcu i inaczej w sztucznym świetle. TRANSAKCJA PRZEBIEGŁA BŁYSKAWICZNIE. POLECAM SKLEP. ROBIĘ W NIM OD KILKU LAT ZAKUPY I ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONA    5/ 5stars
Dzisiaj dostałam przepiękne kolczyki mam wisiorek a do kompletu mam pierścionek barok jestem bardzo bardzo zadowolona to naprawde cudo Danusia z mężem    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Kolczyki Helio Różowe Złoto Srebro
Sklep internetowy Arande.pl