1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Duże Kolczyki Helio Różowe Złoto Srebro

Kryształy Duże Kolczyki Helio Różowe Złoto Srebro

369,00 zł 369.00
PIĘKNE KOLCZYKI Z ORYGINALNYMI KRYSZTAŁAMI NA SREBRZE Z RÓŻOWYM ZŁOTEM.

Oryginalne duże kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Heliotrope. Kryształy wykonane specjalnie dla nas. Pięknie opalizują w kolorach granatu i fioletu. Wyjątkowe kolczyki o oryginalnej urodzie. Dostępne są inne kolory. Zapraszamy!

Kryształy - 24 mm
Kolczyki - 34 mm

Nowość: różowe złoto z kryształami. Idealne modne połączenie. Srebro pokryte trwale różowym złotem. Srebrne bigle i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Próba na zapięciu.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Crystal Elements ™ - Premium Crystal Brand.

krlh00.jpg

Opinie Klientów

00 reviews
Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie internetowym ..zakupione przeze mnie artykuły bardzo ładne.....zwracają na siebie uwagę.... Pani konsultantka bardzo miła ....pomogła mi w doborze wisiorka do wcześniej zakupionych kolczyków.....bo nie znalazłam takowego w wystawionych produktach.... szybko miło i z pełną satysfakcją ......polecam    0/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Duże Kolczyki Helio Różowe Złoto Srebro
Sklep internetowy Arande.pl