1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Certyfikat Piękne Kolczyki Crystal

Kryształy Certyfikat Piękne Kolczyki Crystal

239,00 zł 239.00
Piękne srebrne kolczyki z oryginalnych kryształów. Oryginalne duże kryształy 22 mm z certyfikatem, o wyjątkowym przepięknym szlifie. Kolor: Crystal. Charakterystyczna niepowtarzalna precyzja szlifu. Piękny dodatek o oryginalnej urodzie. Wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju!

Na naszych aukcjach jest dostępna do kompletu zawieszka z oryginalnym kryształem na srebrnym łańcuszku. Dostępne kolory: Aurora Borealis (opalizujący tęczowy), Jet (czarny), Silver Shadow (srebrny opalizujący). Zapraszamy do aukcji!

Wielkość kryształów - 22 mm
Długość kolczyków - 31 mm

Piękne stylowe zawieszki wykonane z solidnego srebra 925.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.

KSW00.jpg

KSW01.jpg

KSW02.jpg

KSW03.jpg

KSW04.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
Dziś otrzymałam w przesyłce pierwszy zakup w Arande - kolczyki z zapięciem zmienionym na klipsy. Piękne - kwintesencja ponadczasowej elegancji. Bardzo miłe i pomocne doradztwo. Jestem przekonana, że to nie będzie mój jedyny zakup w Arande. Dziękuję.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Kryształy Certyfikat Piękne Kolczyki Crystal
Sklep internetowy Arande.pl