1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Komplet+Łańcuszek Kryształy Crystals Senti Złote Srebro

Komplet+Łańcuszek Kryształy Crystals Senti Złote Srebro

569,00 zł 569.00
Przepiękne unikatowe kolczyki i wisiorek z oryginalnymi kryształami na złotym srebrze: Aurora Senti Gold. Wykonane z okazałych kryształów renomowanej firmy kryształowej Aurora. Kryształy pięknie opalizują w kolorach tęczy. Nadzwyczajnego uroku i blasku dodają stylowe srebrne ozdoby wysadzane oryginalnymi kryształami. Unikatowa biżuteria!

W komplecie są srebrne kolczyki i wisiorek z certyfikatem i Pieczęcią Arande. Dołączamy pozłacany srebrny łańcuszek 45 cm. Zapraszamy!

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 40 mm

Złote srebro. Pozłacane srebrne bigle, zdobienia i łączenia wykonane z pokrytego 24-karatowym złotem solidnego srebra 925. Próba na zapięciach. Możemy wymienić na inne bigle.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy Arande Seal - pieczęć z unikatowym numerem i hologramem oraz certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.

 

Opinie Klientów

4.6525399 reviews
Miły i profesjonalny kontakt szybka wysyłka zgodna z opisem. Serdecznie wszystkim polecam!! i dokładam kolejnego POZYTYWA!!!    4.65253/ 5stars
Bardzo szybka wysyłka, sprawna, świetne opakowanie można dać jako prezent. Duży Pozytyw!!!!    4.65253/ 5stars
Bardzo szybka wysyłka, produkt wysokiej klasy. Dziekuje bardzo i polecam    4.65253/ 5stars
Bardzo szybka wysyłka. Kolczyki sliczne, jak na zdjęciu. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.    4.65253/ 5stars
Dziś otrzymałam te cuda brak słów są przepiękne. Na pewno nie będzie to mój ostatni zakup. .Bardzo polecam.    4.65253/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Komplet+Łańcuszek Kryształy Crystals Senti Złote Srebro
Sklep internetowy Arande.pl