1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Komplet+Łańcuszek Duży Kryształy Comet 28mm Srebro

Komplet+Łańcuszek Duży Kryształy Comet 28mm Srebro

559,00 zł 559.00
Srebrne kolczyki i wisiorek z dużych najnowszych oryginalnych kryształów z ekskluzywnej kolekcji: COMET

Oryginalne kryształy wykonane specjalnie dla nas. Ekskluzywne duże kryształowe migdały z unikatowym kolorem Comet, nadającym kryształom srebrny diamentowy blask. Kolekcja specjalna. Do kompletu dołączamy srebrny łańcuszek 45 cm. Zapraszamy!

Kryształy - 28 mm
Długość kolczyków - 41 mm

Eleganckie bigle angielskie i zawieszka wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy.

Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy Arande Seal - pieczęć z unikatowym numerem i hologramem oraz certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.

 

komplet-swarovski-comet-00.jpg

Opinie Klientów

4.8746 reviews
Jestem zachwycona podejściem sprzedawcy, jak i samą biżuterią, dlatego szczerze gorąco polecam ;) Ekspresowa wysyłka i przemiły kontakt - pełen profesjonalizm :) Co do samej biżuterii to komplet jest jeszcze piękniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciu ;) a uśmiech mamy rozpakowującej prezent - bezcenny :)    4.87/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Komplet+Łańcuszek Duży Kryształy Comet 28mm Srebro
Sklep internetowy Arande.pl