1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Jedyne! Kryształy Piękne Kolczyki Blue Leaf Srebro
Sonda
Jaką biżuterię lubisz najbardziej?
Bestsellery
Newsletter
Waluty

Jedyne! Kryształy Piękne Kolczyki Blue Leaf Srebro

339,00 zł 339.00
Szybka wysyłka: 24 godz.
Kod produktu: 2306745630
Ocena: 5 (Ilość ocen: 2)
Oryginalne kryształy wykonane specjalnie dla nas już teraz w unikatowej kolekcji na nowy sezon! Ekskluzywne kryształy Leaf z unikatowym kolorem Bermuda Blue, nadającym kryształom przepiękne barwy błękitnej laguny. Wyjątkowa biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.

Kryształy - 26 mm
Długość kolczyków - 46 mm

Eleganckie bigle angielskie wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Bezpłatnie wymieniamy na bigle otwarte lub klipsy. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

klf00.jpg

Opinie Klientów

52 reviews
Dzisiaj odebrałam przesyłkę z paczkomatu. Komplet jest magiczny, właśnie taki miał być. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za możliwość wymiany, miły i profesjonalny kontakt, za wszystko. To na pewno nie ostatni zakup u Państwa.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Kolczyki
  3. Jedyne! Kryształy Piękne Kolczyki Blue Leaf Srebro
Sklep internetowy Shoper.pl