1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Jedyne Kryształy Komplet+Łańcuszek Baroque Blue

Jedyne Kryształy Komplet+Łańcuszek Baroque Blue

410,00 zł 410.00
Oryginalne kryształy wykonane specjalnie dla nas. Ekskluzywne duże kryształy Baroque z unikatowym kolorem Bermuda Blue, nadającym kryształom efekty świetlne przypominające barwy błękitnej laguny. Wyjątkowa biżuteria na każdą okazję. Może stanowić centralny element kreacji i wspaniały prezent dla najbliższej osoby.

W komplecie srebrne kolczyki i wisiorek. Do kompletu dołączamy srebrny lańcuszek ze srebra próby 925, długości ok. 45 cm.

Kryształy - 22 mm
Długość kolczyków - 37 mm

Eleganckie bigle angielskie wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Możemy wymienić na bigle otwarte lub klipsy. Zapraszamy!

Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.

 

kbb00.jpg

Opinie Klientów

51 reviews
Przepiękny set.Tak szybkiej realizacji zamówienia w życiu nie widziałam,jestem pod wielkim wrażeniem !!! Dziękuję i gorąco polecam.    5/ 5stars
  1. Arande Sklep
  2. Komplety
  3. Jedyne Kryształy Komplet+Łańcuszek Baroque Blue
Sklep internetowy Arande.pl