1. Arande Sklep
  2. Certyfikat Autentyczności
Certyfikat Autentyczności

Oryginalna biżuteria z Certyfikatem i Hologramem

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne

Do każdego wyrobu z oryginalnymi kryształami otrzymasz w komplecie certyfikat autentyczności, świadczący o oryginalności kryształów, które otrzymujemy bezpośrednio z centrali renomowanej marki kryształowej. Wiele kryształów zostało stworzonych specjalnie dla nas. Certyfikat jest gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów.

Arande Seal. Do każdego wyrobu dołączamy także Pieczęć z hologramem. Firma Arande jest jednym z pierwszych uczestników nowego projektu, mającego na celu zapewnić Klientów na całym świecie, że otrzymują wyroby najlepsze i oryginalne. Pieczęć Arande to najnowsze zabezpieczenie znanej na całym świecie marki. Wyróżnia ona wyroby wykonane wyłącznie z oryginalnych kryształów. Pieczęć zawiera unikatowy numer, którego autentyczność można sprawdzić online. 

100% Gwarancja. Gwarantujemy oryginalność wszystkich kryształów w naszych wyrobach. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji. Nasze wyroby są licencjonowane. Do każdego wyrobu dołączony jest certyfikat autentyczności z hologramem, stanowiący gwarancję oryginalności kryształów i ich wyjątkowej jakości. 

Wybierz oryginalność. Zadbaj o to, żeby Twoja biżuteria lub prezent dla bliskiej osoby były wykonane wyłącznie z oryginalnych kryształów. Dołącz do ekskluzywnego towarzystwa. Ekskluzywne kryształy nosiły m.in. Maria Callas, Marlena Dietrich, Elżbieta II, Tina Turner, Madonna, Nicole Kidman, Rihanna, Lady Gaga. To właśnie oryginalne kryształy miała na sobie Marilyn Monroe, gdy śpiewała "Happy Birthday" prezydentowi Kennedy'emu, a także w filmie, gdy mówiła, że "diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyn". 

Crystallized with Love. Oryginalne kryształy to unikatowe piękno, wyjątkowa jakość szlifu, wysoka brylancja i najlepsze świadectwo dla tych wyjątkowych chwil, które chcesz zapamiętać. Wyobraź sobie, jak za każdym razem, gdy ujrzysz te kryształy, ich blask przypomni Ci uczucia z tamtych chwil. Naprawdę warto, by te wspomnienia miały wyjątkową oprawę. 

Certyfikat autentyczności z hologramem dołączamy do każdego naszego wyrobu. Zapraszamy serdecznie! 

EXCLUSIVELY CRAFTED WITH ORIGINAL CRYSTALS

Szukasz oryginalnego prezentu? Wyroby z naturalnymi ozdobami też zasługują na gwarancję oryginalności. Wystawiamy certyfikat autentyczności do naszych wyrobów z naturalnymi kamieniami i perłami. 

Swarovski Seal Oryginalna biżuteria

Sklep internetowy Arande.pl